• רשתות יונים

  רשתות יונים הם אחד מהפיתוחים החדשניים לטיפול בבעיית היונים באזורי מגורים. עקב הנזקים הקשים הנגרמים ע”י היונים, החלו לחפש בשנים האחרונות פתרונות יעילים במלחמה נגד היונים. רשתות יונים הם הפתרון הכי יעיל במצב בו רוצים להגן על משטחים גדולים מקינון של יונים. זהו פתרון שהוא גם יעיל וגם הומאניטרי, כיוון שהוא מונע מהיונים לקנן באזורים מסוימים ולא משמיד אותן.

  התקנה של רשתות יונים כרוכה במאמץ רב ולעתים בסיכון (כאשר מדובר על בנייני מגורים רבי קומות) ולכן יש לפנות לחברה המתמחה בתחום, שלה הידע, הניסיון וכמובן גם הציוד הדרוש לטיפול בבעיית היונים.

  ישנם מספר סוגי רשתות יונים, חלקן עשוי פוליאטילן, חלקן חבלים, חלקן חומרים אחרים. מה שחשוב הוא שהן חזקות ועמידות בכל סוגי מזג האוויר.

   רשת יונים שקופה – רשת זו דומה לרשת דייגים, ועשויה מחוטי ניילון. רשת זו יעילה כנגד כל סוגי הציפורים, והיא מיועדת לסגירת אזורים גדולים ועמוקים כגון מרפסות כביסה, מנועי מזגנים על הגגות וכדומה. רשת זו צריכה להיות מותקנת היטב כדי להיות אפקטיבית, והיא אסתטית משום שאינה נראית מטווח של כמה מטרים. זוהי גם מסוגי רשתות היונים החסכוניות ביותר.

   רשת יונים מחבלים – רגילה (עין 50*50  מ”מ) יעילה נגד יונים ועורבים, מיועדת לסגירת חללים גדולים ועמוקים, צריכה להיות מותקנת היטב כדי להיות אפקטיבית. עשויה חבלים והיא בצבע אבן.

   רשת יונים מחבלים –  קטנה יותר המיועדת גם לדרורים וציפורים קטנות. עין 20*20 שלא מאפשרת מעבר לרוב הציפורים. רשת זו עשויה חבלים ובצבע אבן.

  כמו בכל תחום אחר, כדאי לכם להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי להחליט באיזה סוג של רשתות יונים הכי מתאים לכם להשתמש, איפה לשים את רשתות היונים ואיך להתקין אותן.

  לפרטים נוספים על ריסוס לבית ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –
  1-700-700-826