• ריסוס

  חושבים לעשות ריסוס לבית או לחצר אבל מתלבטים מה הכי טוב בשבילכם? בשורות הבאות תוכלו ללמוד קצת על ריסוס, מה האפשרויות העומדות בפניכם וממה כדאי לכם להזהר!

  אז קודם כל, מה זה ריסוס?

  כשמדברים על ריסוס, הכוונה להתזת חומרי הדברה מרוכזים באזורים בהם רוצים להרחיק מזיקים. לכל סוג של מזיק, ישנו חומר שונה הדוחה או קוטל אותו, ויש מקומות שונים אותם צריך לרסס בכדי להיפטר מהמזיק לחלוטין. לדוגמא, אם רוצים להיפטר מחרקים משתמשים בחומרי ריסוס מסוג ה”פירתרואידים”. אם רוצים להיפטר מטרמיטים, משתמשים בחומרי ריסוס מסוג I.G.R. לטיפול בעשבים משתמשים בריסוס שקוטל סוגים מסוימים של עשבים.

  אפשר גם לרסס באופן עצמאי, ובטח כבר ניסיתם לבד. אבל ללא הידע הנחוץ, תוכלו למצוא את עצמכם מרססים כמויות אדירות של חומרי ריסוס (ארוסולים למיניהם). אלו נותנים פתרון נקודתי בלבד, מה גם שהם מפיצים ריח מחניק ולוקח לחרק הרבה זמן עד שהוא מת. והכי גרוע – הריסוס הזה לא מגיע לשורש הבעיה, ל”דור הבא”.

  בכדי להשיג ריסוס אפקטיבי לטווח ארוך, ישנן חברות הדברה המתמחות בהרחקת מזיקים. אמנם ריסוס כזה הוא יותר יקר, אבל זו בהחלט השקעה לטווח ארוך. היתרונות של ריסוס ע”י חברת הדברה מקצועית ומאושרת ע”י המשרד להגנת הסביבה הם:

   קודם כל הידע – כמו שכבר הזכרנו, לכל מזיק יש את החומרים המיועדים לו, את מחזור החיים הספציפי שלו שבו צריך לטפל (לדוגמא אם יש ביצים, ובוגרים וכד’ צריך חומרים שונים), ואת המקומות הספציפיים שם הוא אוהב להתביית. לכן חשוב לזהות את המזיק ולדעת איך לטפל בו נכון.

   הכלים המתאימים  – כדי לרסס בצורה אפקטיבית, לא מספיק להשתמש באירוסול… ישנם מגוון של מכשירי ריסוס, כמו גם מגוון של מלכודות שתורמים להצלחת הריסוס. הרבה פעמים יש צורך לשלב בין ריסוס למלכודות ולכן עדיף להשתמש בשירות של חברה.

   אמצעי בטיחות –  רוב האנשים לא יודעים עד כמה האירוסולים הפשוטים שאנחנו משתמשים בהם בכזו חופשיות מזיקים לבריאותינו. לחברת הדברה מקצועית יש את היכולת להשתמש בחומרים חזקים ואפקטיביים אך יחד עם זאת למנוע את נזקי החומר בצורה המקסימאלית.

  לסיכום,  פעולת הריסוס עלולה להיות מסוכנת אם היא נעשית בצורה לא נכונה, ולכן חשוב למצוא חברה המתמחה בנושא. הריסוס חייב להיעשות ע”י חברה שעברה הכשרה מקצועית ויש לה תעודות ואישורים להשתמש בחומרי הריסוס.

  לפרטים נוספים על ריסוס לבית ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –
  1-700-700-826