• כיני יונים – קרציוני יונים

  אם יש לכם בעיה של יונים, אז בודאי יש לכם גם בעיה של כיני יונים. ואם אמנם את היונים אפשר להרחיק, את הכינים אי אפשר וחובה להדביר אותם כדי להיפטר מהם ביעילות.

  כיני יונים הם כינים קטנטנות, הנמצאות מתחת לכנפי היונים. כאשר יונים נכנסות לבית, או נוחתות על אדן החלון, יכולות כינים אלו לחדור לבית ולהתחיל לחפש מקור דם. כאשר כיני יונים עוקצות את האדם, הן יכולות לגרום לפריחה על כל הגוף ויש צורך לפנות לרופא עור. כמו כן, ע”י העקיצה מועבר לגוף האדם ריר שעשוי לגרום לשלשולים קשים הגורמים להתייבשות. ריר זה עלול אף לגרום לדלקת עיניים שעשויה להסתיים בדלקת ריאות. כדי לדעת בודאות שאכן מדובר בכיני יונים, יש לפנות לרופא עור.

  חשוב לדעת שכיני היונים יכולות להגיע למרחק של עשרות מטרים מהקן  של היונים כדי למצוא דם חדש, (כך שגם אם אין קן מאוד קרוב הן עדיין יכולות למצוא את דרכן אליכם). עוד חשוב לדעת שכיני היונים מטיילות על קירות הבית כשהן מחפשות אוכל.

  לכן כאשר באים לטפל בכיני יונים, יש צורך לעבוד במספר שלבים:

  1.  ניקוי  אזור המחיה של היונים – מנקים את הלשלשת והלכלוך של היונים ומרססים חומר חיטוי.

  2.  הדברת האזור הנגוע

  3.  הרחקת יונים – ישנם מספר אמצעים להרחקת יונים, כאשר מטפלים בבעיית היונים נפטרים גם מהכינים.

  ניתן להדביר כיני יונים עם חומר ידידותי לסביבה שרמת רעילותו נמוכה. את החומר יש לרסס באזורי הדגירה של היונים, בגגות, מרפסות, מרזבים וכדומה. וכאמור – חשוב מאוד גם לטפל בהרחקת היונים כדי שכיני היונים לא יחזרו.

  לפרטים על הדברת כיני יונים – קרציוני יונים ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –
  1-700-700-826