• הדברת יונים

  הדברת יונים – לסיים את הסיוט אחת ולתמיד

  יונים הם מטרד מוכר וידוע בסביבה העירונית, הם עיקשות ומזהמות, וקשה ביותר להפטר מהן באופן עצמאי לאחר שהן החליטו להשתכן בביתכם (או להפוך מעקה בבית) לתחנת עצירה קבועה עבורן. היונים הן חיות טריטוריאליות, מה שמתבטא בקושי הרב להרחיקן ממיקום שהן תופסות כשייך להן. מטרדי היונים מתבטאים בחוסר היגינה שהולך ומחמיר עקב הלשלשת הרבה שהיונים מייצרות, קולות המייה רמים ומונוטונים שהן משמיעות, ואף קרציוני יונים שעוברים מהיונים עצמן אל המצעים התלויים לייבוש במרפסת. בעבר היתה נהוגה שיטה של הדברת היונים באמצעות הרעלה, למזלנו שיטה זו אסורה היום על פי חוק משום שהיא מסכנת גם חיות בית שבאות במגע עם פגר היונה. את ההרעלה החליפו שיטות הדברת יונים חכמות שמשיגות תוצאות מעולות מבלי לקטול את היונים, ומפעילות עליהן לחץ שגורם להן לעקור את משכנן מביתכם אל מיקום אחר.

  שיטות הדברה נפוצות להרחקת היונים

  ישנן מספר שיטות הדברה אפשריות לטפל ביונים עיקשות, ראשית ישנה הרשת המוכרת שמותחים ופורשים מעל האיזור בו היונה נוהגת לעצור, וכך בעצם מונעים את כניסת היונים ומאלצים אותן לשנות מיקום. שיטה אחרת היא פריסת דוקרנים שמונעים מהיונה משען רגל ונחיתה. שיטות הדברת יונים אחרות הן כבר מתוחכמות יותר ושייכות לתחום ההדברה האלקטרוני, הן לא פוגעות באסתטיקה של הבית, ומופעלות באופן ספציפי כנגד היונים כשהן קרבות. לדוגמא פסים חשמלים שמעבירים זרם זעיר אך מורגש ומאיים ליונה ברגע שרגלה מונחת על המעקה, או רמקול זעיר המפיק קולות אולטרא-סונים המזוהים אצל היונה עם קולות הטורפים המאיימים עליה בטבע, ומרחיקים אותה לצמיתות מהאיזור.

  הדברה לבד או בליווי מקצועי

  הדוקרנים והרשתות לסוגיהם נגישים לרכישה בחנויות בתחום, אך מדביר מקצועי יוכל לבצע עבורכם התקנה מעולה, לבחור את סוג הדוקרנים היותר אפקטיבי, ולייצר פתרון שעובד במאה אחוז. עבור פתרונות יותר מתוחכמים מומלץ מאד לפנות אל המדביר המקצועי שמכיר את הנושא על כל פרטיו ויוכל להעניק לכם פתרון שמתאים להיקף הבעיה ומיקומה. הדברת יונים היא תחום חשוב יחסית בהדברה המקצועית משום שהבעיה נפוצה מאד, והמדבירים רוכשים ניסיון רב בפתירתה, לכן ליווי מקצועי יוכל לתת לכם את התמורה הרבה ביותר, ולהשיב את השקט והניקיון לחייכם.

  לפרטים על הדברת יונים ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –
  1-700-700-826