•  הדברת פרעושים

  הדברת פרעושים היא ממש חובה בכל בית בו נמצאות חיות מחמד.

  הפרעושים הנם חרקים קטנים, שאין להם כנפיים אך יש להם רגליים שמאפשרות להם “קפיצה לגובה” עד לגובה של כ-10 ס”מ! הפרעושים הנם חרקים מוצצי דם, והם עוקצים, מעבירים מחלות ויכולים לגרום לאלרגיות. הם נמצאים על חיות מחמד, על חתולי רחוב, על חולדות, וגם על יונקים גדולים יותר כגון תנים. חודשי הקיץ ועונת ההמלטה אצל חתולים היא הזמן הכי שכיח להמצאות פרעושים בבית.

   

  הדברת פרעושים יעילה תעשה במספר שלבים

  , כדי לטפל בכל בפרעושים הבוגרים, אך גם בביצים, בזחלים ובגלמים שהם יותר עמידים בפני חומרי ההדברה.

  לפני שמזמינים ריסוס לפרעושים, יש לבצע כהכנה מראש את הפעולות הבאות:

  מחוץ לבית – לנקות שטחים של צמחית פרא גבוהה, להוציא גרוטאות, עלים שמצויים על הקרקע וכד’, בהם מתרבים הפרעושים.

  בתוך הבית – לנקות את אזור המחיה של חיות המחמד בצורה יסודית.

  • לשטוף את רצפת הבית, ובפרט לשאוב את הספות, שטיחים, מיטות ומזרנים (ולהקפיד להיפטר משקית האבק) – פעולה זו מכוונת כלפי כל שלבי המזיק כדי שלא יתפתחו עוד לאחר ההדברה.

  • לטפל בחיית המחמד בטיפול וטרינרי מניעתי (המיועד לטיפול בחיות ולא בבית!).

  לאחר מכן, מגיע השלב של הדברת פרעושים ע”י חומרי הדברה. לפרעושים עמידות גבוהה יחסית לחומרים הקיימים כיום, לכן ישנה סבירות לצורך בטיפול חוזר. כמו כן, ההדברה תיעשה ע”י שימוש בשני סוגי חומרים שונים (לטפל בבוגרים וגם בביצים) כדי לפתור את הבעיה באופן מוחלט. יש לשים לב שצריך להזמין הדברה ייעודית לפרעושים כי הדברה כללית אינה מספקת לטיפול בבעיה.

  חברת עדן שירותי הדברה נותנת פתרונות הדברה חכמים ויעילים לכל סוגי המזיקים והחרקים. החברה ממוקמת ברחוב בלבן 15 תל אביב ומספקת שירותי הדברה במרכז ובעיקר בתל אביב רמת גן ,קרית אונו, יהוד,בת ים וחולון.
  לחברת עדן שירותי הדברה נסיון וידע בנושא הדברת פרעושים בבתים פרטיים, רבי קומות, משרדים ומסעדות. אנו מתמחים בפתרונות הדברה חכמים, שיעזרו לכם להיות שקטים לטווח ארוך!

  להתייעצות עם המומחים שלנו להדברת פרעושים חייגו – 1-700-700-826