• הדברת עכברים

  לפני שאתם מזמינים הדברת עכברים , האם אתם בטוחים שאכן זיהיתם נכון?

  כמה סימנים להימצאות עכברים בבית הם:

  *  צואה  – ריכוזים של גללים קטנים במקומות מסתור כגון מגירות ופינות רהיטים

  *   כבלים או מאכלים מכורסמים

  *  ציוצים

  *  (אם ראיתם – האם אורכה של החיה היה עד 9 ס”מ?)

  אם אכן גיליתם שאתם מארחים כאלו אורחים בלתי רצויים בביתכם הדברת עכברים היא דבר נחוץ וכמה שיותר מהר! עכברים נושאים מחלות וחיידקים והם עלולים לנשוך (בעיקר ילדים) וכדאי להיפטר מהם בהקדם האפשרי. רוב האנשים ממהרים לקנות מלכודות ולנסות לטפל בבעיה בעצמם, אבל בלי הידע הנכון והניסיון, בדרך כלל לא מצליחים למגר את הבעיה. זאת משום שכאשר באים לבצע הדברת עכברים, יש לשים לב למספר עובדות חשובות, שבלעדיהן ניסיון ההדברה ייכשל:

  1.   למכרסמים כגון עכברים (וזה נכון גם לגבי חולדות) יש חושים מפותחים ביותר, בעיקר חוש הטעם וחוש הריח. לכן אם מניחים מלכודת עם פיתיון המכיל חומר להדברת מכרסמים הם עלולים לחוש בזאת ולא להתקרב לפתיון. אפילו ריח של סיגריות (הכוונה לפיתיון שנגעו בו לאחר עישון) יכול לדחות אותם!

  2.  העכברים אינם מתרחקים יתר על המידה מהקן שלהם – הם נעים עד טווח של כ-25 מ’, ולכן כאשר מציבים מלכודות יש לתכנן היטב איפה לשים אותם.

  3.  ישנם חומרי הדברה שאומנם יקטלו את העכברים, אך הימצאותם של פגרי העכברים בבית במקומות מסתור תגרום לריח רע במקרה הטוב, ולרימות ופשפשים במקרה הפחות טוב…

  אם החלטתם שאתם זקוקים להדברת עכברים, פנו למומחים בתחום שיעשו זאת בצורה הנכונה. ישנם מספר חומרי הדברה הנמצאים בשימוש כיום, חלקם מאוד מסוכנים לבני אדם וחלקם לא מספיק יעילים. ככלל, השימוש במלכודות מכאניות עם פיתיונות רעילים הוא הפתרון הידידותי ביותר לאדם והיעיל ביותר לשלוט בבעיית העכברים (כיוון שאין המצאות פגרים מתים במקומות מסתור בבית).

   

  חברת עדן שירותי הדברה נותנת פתרונות הדברה חכמים ויעילים לכל סוגי המזיקים והחרקים. החברה ממוקמת ברחוב בלבן 15 תל אביב ומספקת שירותי הדברה במרכז ובעיקר בתל אביב רמת גן ,קרית אונו, יהוד,בת ים וחולון.
  לחברת עדן שירותי הדברה נסיון וידע בנושא הדברת עכברים בבתים פרטיים, רבי קומות, משרדים ומסעדות. אנו מתמחים בפתרונות הדברה חכמים, שיעזרו לכם להיות שקטים לטווח ארוך!

  להתייעצות עם המומחים שלנו בהדברת עכברים חייגו – 1-700-700-826