• הדברת יתושים

  יתושים הם מפגע ידוע שמאיים על אוכלוסיות רבות בעולם. אולי אנו בארץ רגילים לחשוש רק מעקיצת היתוש המטרידה, אבל היתוש יכול להעביר בעקיצתו גם מחלות קשות כגון מלריה או קדחת הנילוס. לכן צמצום מתמיד של אוכלוסיית היתושים בכול סוף חורף הוא מבצע שמשרד החקלאות נוקט בו כבר שנים רבות. אך אנו בביתנו עדיין נעקצים, מה ניתן לעשות כדי להפסיק את ההתקפות המציקות הללו? איך נוכל להבטיח לעצמנו שינה שלווה ובריאה מבלי שנתעורר עקוצים וכואבים? הדברת יתושים מפקידים בידיו של מדביר מקצועי שיכול לתת לנו מענה נרחב וממושך בהרבה מהתרסיסים הנגישים לצרכן. הדברת יתושים עוסקת גם במניעה, איתור בתי הגידול של היתוש וחיסולם, וגם ביצירת הרתעה והצבת מלכודות שמושכות את היתוש אל מותו במקום אל עקיצתכם.

  לסיים את הזימזום

  השיטות הנפצות של הדברת יתושים עושות שימוש בשמנים המוחדרים אל מקווי מים פתוחים כמו שלוליות, מים שנקווים באיזורי הפחים וכדומה, שמנים אלו מכסים את פני המים וחונקים את זחל היתוש לפני שהוא מגיע לשלב הבא בהתפתחותו כיתוש בוגר. פתרון אחר ונפוץ בצד המניעתי הוא החדרת חיידקי BTI שמחסלים את זחלי היתוש כחלק מיכולתיה המשתכללות של ההדברה הביולוגית. פתרון מקומי לבית הוא ריסוס בפריטרואידים, רעלים המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ואינם פוגעים באדם. את המלאכה הזו יש להשאיר בידיו של המדביר המקצועי ולא לנסות לבצעה בעצמכם, משום שהידע כיצד לטפל ברעלים מצריך ניסיון והכשרה מקצועית בהתאם. שיטה נוספת נפוצה ואפקטיבית של הדברת יתושים היא באמצעות שואבים ניידים וקטנים המותאמים לשימוש ביתי, שואבים אלו מושכים את היתוש בתאורה מיוחדת וקבועה, ואז שואבים אותו אל מיכל סגור, שם הוא כבר אינו יכול לעקוץ.

  הדברה יעילה בעלות נוחה

  במיוחד בימי הקיץ אנו סובלים ממכות יתושים שפוגעים באיכות החיים ומוציאות אותנו מדעתנו. הדברת יתושים מקצועית וחכמה תוכל לגאול אתכם מהאיום היתושי, ולתת לכם קיץ נעים וחף מעקיצות. הדברה בתוך בית ומבנה שונה מהותית מהדברה בחוץ, ועל המדביר לבחור את השיטה היעילה ביותר לתנאי השטח של הלקוח. ניתן גם להקדים פתרון מונע לפני בקיעת הזחלים או בשלב שטרם הפיכת הזחלים לבוגרים, ולפגוע בשרשרת הגדילה שלהם לפני הפיכתם למטרד.

  לפרטים על הדברת יתושים ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –
  1-700-700-826