•  הדברת מזיקים

  הדברת מזיקים הוא מונח המתאר תחום פעולה נרחב, הכולל בתוכו סוגים שונים של מזיקים ובהתאמה שיטות הדברה שונות לכל מזיק ומזיק. אם ניסיתם לבד לטפל בבעיית המזיקים בודאי נוכחתם שהדבר אינו פשוט כמו שזה נראה…

  ע”י פניה לחברה מוסמכת להדברת מזיקים, והתייעצות עם מומחה להדברה, תוכלו להנות מהיתרונות הבאים:
  * הדברה אישית המותאמת לצרכי הלקוח ולמזיק הספציפי.
  * ההדברה תיעשה בצורה בטיחותית וגם לאחר מכן תקבלו הוראות ביטחון.
  * ישנם מזיקים שדורשים מעקב לאורך זמן בכדי להיפטר מהם לחלוטין.
  * ייעוץ (בדרך כלל חינם) בכל עת.
  * ציוד ייעודי להדברה.

  חברת עדן שירותי הדברה מתמחה בהדברת מזיקים הבאים:

  הדברת חולדות.
  הדברת עכברים.
  הדברת נמלים.
  הדברת פשפש המיטה.
  הדברת פרעושים.
  הדברת טרמיטים.
  הרחקת יונים.
  ועוד…
  בהדברת מזיקים ישנם חומרים שונים וכמו כן שיטות שונות, אז תרגישו חופשי להתקשר אלינו ולברר מהו אופן ההדברה המתאים ביותר עבורכם.

  עוד על הדברת מזיקים

  לפני שנסביר מהי הדברת מזיקים, נסביר מהם בכלל מזיקים. מזיקים הנם בעלי חיים שמזיקים לבני האדם בכל מיני דרכים. יש מכרסמים, חרקים ועוד בעלי חיים שיכולים להזיק בין בביתו של האדם בין בענף החקלאות. ההדברה חשובה מאוד היות וכולנו נוכל ליהנות מיבול ובשר בריא שאין בהם טפילים או מזיקים. חשוב מאוד לבצע הדברת מזיקים על מנת למגר נזקים גם בחקלאות וגם בשטחים כמו מסעדות מפעלים ועוד. יש בקיץ הרבה מזיקים שמתעוררים בתקופה זו היות והם אוהבים חום ומחפשים מזון. חשוב תמיד לשמור על סביבה נקייה, על מנת למנוע את חדירתם של המזיקים. יש להימנע ממים עומדים בחצר ומחוץ לבית, כיוון שמזיקים כמו חרקים שונים אוהבים מקורות מים עומדים. גם ניקיון פתחי הניקוז חשוב מאוד, יש לנקות את הפתחים מדי תקופה של שלושה עד ארבעה חודשים.

  לעצור את המזיקים

  כאשר ישנה מכה של מזיקים, חייבים לעצור אותם באמצעות הדברת מזיקים יעילה. יש רבים המשתמשים במכשירי הדברה ביתיים. לא תמיד הדברה ביתית היא יעילה, כיוון שיש להשמיד את המזיקים עד שלא תראו אפילו אחד בביתכם. יש כמה סוגי הדברות למזיקים השונים, יש לחרקים ויש למכרסמים. ישנם מזיקים כמו יונים ועטלפים, שאסור להדבירם היות והן חיות מוגנות, ולכן משתמשים עם סוג של הדברה ירוקה, הנקראת הדברה אלקטרונית. ישנו צליל חזק שמפריע לבעלי החיים כמו יונים, עטלפים ואפילו חלק מהמכרסמים. אנו בני האדם, איננו יכולים לשמוע את הצליל של מכשיר ההדברה האלקטרוני, ובעלי החיים כן שומעים אותם ואפילו בתדרים גבוהים, ברגע שההדברה האלקטרונית תשפיע עליהם, הם ייעלמו כלעומת שבאו.

  מדביר יודע את השיטות להדברת המזיקים השונים

  מדבירים שעברו הכשרה מקיפה, מכירים את התנהגותם של מזיקים שונים. בדרך זו, קל להם הרבה יותר למצוא את הקינים או את מקום הימצאותם של מזיקים שונים, אם זה מכרסמים או חרקים. קשה להדביר היום חרקים, היות וכל שנה הם עמידים יותר בפני חומרי ההדברה השונים. יש לשים לב ולאגור כמה שיותר מידע לגבי חומרי ההדברה השונים, כך שחשוב שתשאלו את המדביר על חומרי ההדברה שהוא משתמש בהם, כדי שתבינו במה המדובר.

  חברת עדן שירותי הדברה נותנת פתרונות הדברה חכמים ויעילים לכל סוגי המזיקים והחרקים. החברה ממוקמת ברחוב בלבן 15 תל אביב ומספקת שירותי הדברה במרכז ובעיקר בתל אביב רמת גן ,קרית אונו, יהוד,בת ים וחולון.
  לחברת עדן שירותי הדברה נסיון וידע בנושא הדברת מזיקים בבתים פרטיים, רבי קומות, משרדים ומסעדות. אנו מתמחים בפתרונות הדברה חכמים, שיעזרו לכם להיות שקטים לטווח ארוך!

  להתייעצות עם המומחים שלנו בהדברת מזיקים חייגו – 1-700-700-826