• הדברת חפרפרות

  הדברת חפרפרות לשמירת מראה הגינה שלנו

  חפרפרות הוא שם עממי שניתן למשפחת החולדים, דומים לחולדות ומזכירים עכברים גדולים, אלו הם יונקים קטנים שמבלים את מרבית חייהם מתחת לקרקע ובהתאם הם עיוורים ורגישים רק להבדלי אור חדים. החפרפרות חיות במחילות תת קרקעיות שהן חופרות, ותופעת לוואי מצערת לכך אנו מוצאים בגומות ותלוליות האדמה שנערמות מעל פני הקרקע, ומחריבות את מראה גינתנו. ליצור ולטפח גינה יפה היא מלאכה לא פשוטה שמצריכה חריצות, השקעת זמן, כסף, וחזון, ולכן כשהגינה מותקפת בחפרפרות, נרצה להאבק בהם ולסלקם לפני שיהפכו את כל מרבד הדשא שלנו לרשת מחילות רחבה. הדברת חפרפרות ניתן לבצע היום בשלוש שיטות אפשריות, ושירות הדברה מעולה יוכל לספק לכם את האפשרות האפקטיבית ביותר למצב הקונקרטי של גינתכם, תוואי השטח, ומספר החפרפרות הפולשות.

  כיצד מבוצעת ההדברה?

  הדברת חפרפרות אפשר לבצע היום באמצעות מה שנקרא הדברה אלקטרונית, הכוונה למכשיר אלקטרוני המפיץ תדר בלתי נשמע לנו שהופך את חיי החפרפרת לסיוט עד שהיא בוחרת להעתיק את מחילותיה מגינתכם לשטח אחר. שיטה אחרת מייצרת רעידות ססמיות המזעזעות את מחילת החפרפרת ומסלקות אותה מהגינה. אלו שיטות הדברה שחסות על חיי החפרפרת אך גם מצליחות להסיר את האיום שבנוכחותה לבריאות הגינה שלכם. אמצעי הדברה אחר הוא החדרת פיתיונות רעילים אל מחילות החפרפרת וכך בעצם להסיר את המטרד בחיסולה. אמצעי אחר הוא של הדברה כימית שדוחה החפרפרת, לעתים מחסלת אותה ולעתים מרתיעה אותה מלחפור בגינה, וישנה גם האפשרות למוטט את מנהרות ומחילות החפרפרת באמצעות חפירה נגדית וממוקדת, אך שיטה זו עלולה גם להחמיר את מראה הגינה שלכם על מנת להביא לפתרון, אך נחשבת להדברה ירוקה.

  להניס את איום החפרפרת

  חפרפרות יכולות להיות מסוכנות אם תנסו ללכוד אותן בעצמכם, הן חמושות בשיני חפירה מאיימות וטפרים חזקים. אם אתם רוצים לקבל מענה מהיר ומלא, מומלץ לפנות לשירות הדברה המנוסה גם בתחום הדברת חפרפרות, מכיר את הרגלי המחיה שלהן, ומסוגל להציע לכם מגוון פתרונות מקטילת החפרפרת ועד הברחתה מגינתכם. גינה שבוחרים להעלים בה עין מהתנחלות החפרפרת תאבד בהדרגה את המראה שלה, הצמחים בה ימותו בשל אכילת שורשיהם מתחת לאדמה, ופניה יכוסו בתלוליות אדמה רבות. חפרפרת שמרגישה שמצאה את בית הגידול המוגן שלה תמשוך חפרפרות נוספות ואלו יקימו בית גידול פורה ומתפתח מתחת לגינתכם, כך שהבעיה רק תלך ותחמיר. אך ניתן לטפל באיום ולהחזיר לגינתכם את שלוותה ואת המראה שלה עם טיפול הדברת חפרפרות ממוקד ויעיל.

  לפרטים על הדברת חפרפרות ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –
  1-700-700-826