• הדברת חולדים

  הדברת חולדים לגינה יפה ובטוחה

  אם אנו משקיעים בגינה מעוצבת, אנרגיה, כסף, והרבה הרבה סבלנות ותקווה, קשה לנו לקבל פולש שבעקביות פוגע בהשקעתנו. הכוונה לחולדים, אותם יצורים פרוותיים בעלי שיניים קדמיות אימתניות, שגרים מתחת לפני האדמה, וחופרים להם מחילות. אולי היונקים הקטנים מצטיירים בדמיוננו כמו דמויות חמודות מספר ילדים, אך בפועל ההשלכות שלהם על הגינה שלנו מתבטאות בפגיעה ניכרת ומחמירה במראה הגינה וכך גם בהנאה שלנו ממנה. לכן כשחולדים פולשים אל הגינה רצוי להזעיק שירות הדברה המתמחה גם בהדברת חולדים. הדברת חולדים ניתן לבצע היום במגוון שיטות, קטלניות או בלתי קטלניות על מנת להבטיח את הסתלקות המטרד, והמשך שמירת גינה נעימת מראה ומזמינה. ההדברה נעשית עם ציוד מקצועי ורק על פי הנחיות המשרד לאיכות הסביבה, ובביצוע של מדביר מקצועי ומנוסה בעל רישיון.

  כיצד אפשר לטפל במטרד?

  סימן ראשון לפלישת חולד לשטח גינתכם אפשר לראות בתלולית עפר טרייה שפתאום ניצבת בגינה שלכם, תלולית זו היא עדות לאדמה חפורה שנדחקה ממחילות החולד אל פני הקרקע על מנת לפנות עוד מקום. תלולית אחת מבשרת עוד תלוליות רבות ולכן כבר עם התלולית הראשונה כדאי להזמין הדברת חולדים כדי למזער את המשך הנזק לגינה. ישנם כיום מספר סוגי הדברה, מהדברה כימית המרוססת על הצמחים בסביבת המחילות, הדברה בפיתיונות רעילים שמחסלים את החולד, הדברה באמצעות מיטוט המחילות וחפירתן והצבת מלכודות, והדברה לא קטלנית באמצעים אלקטרוניים המייצרים הפרעות סיסמיות שפוגעות בחושי החולד וגורמות לו לבחור לחפור לו בית במקום אחר. הדברת החולדים משיגה תוצאות מלאות בהרחקת הפולש, והשבת הגינה לרשותכם.

  מדוע שירות הדברה מקצועי?

  שירות הדברה המיומן ומצויד כמו שצריך עבור הדברת חולדים יוכל לתת לכם קשת של פתרונות ולהתאימם בדיוק לטופוגרפיה של גינתכם, למספר החולדים, ותוואי המנהרות הנסתרות תחת הקרקע. הטיפול הנכון יוכל לתת לכם מענה מושלם מבלי לפגוע עוד יותר במראה הגינה. הסיכון בניסיון סילוק החולד בעצמכם מתבטא בעבודה רבה שאינה מבטיחה את איתור המנהרות או גירוש וחיסול של המטרד. כיום הדברת חולדים מקצועית נותנת לכם פתרון שאינו מסכן אתכם ואת בני הבית, במהירות ויעילות שמחזירים לכם את גינתכם האהובה.

  מהו ההבדל בין חולדים לחולדות ?

  לפרטים על הדברת חולדים ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –

  1-700-700-826