• הדברת זבובים

  הדברת זבובים באופן עצמאי או באמצעות שירות הדברה יעיל

  זבוב הוא מטרד מוכר ומציק, וכאשר אנו נתקלים בסביבה הקרובה והפרטית שלנו במכת זבובים הרי אנו סובלים מירידה משמעותית באיכות החיים. הזבוב כמו המקק מתקשר אצלנו באופן לא מודע עם חוסר נקיון ורקבון. ויש בזה מן האמת, שהרי הזבובים מתפתחים מרימות שניזונות מתסס ורקב, הקיימים במקומות של אשפה שנמצאת במצב בפירוק, או פגרים. על מנת להדבירם ניתן לאמץ מספר שיטות אפקטיביות ומנוסות. הדברת זבובים אפשר לעשות באופן עצמאי על ידי רכישת מגוון של מלכודות ואמצעי משיכת זבובים הנמכרים בחנויות עשה זאת בעצמך או דרך חברות הדברה מקצועיות, וניתן גם להזמין הדברת זבובים וחרקים מעופפים לקראת מסיבת גן קרובה שרוצים לערוך. הדברת רימות זבובים עושים באמצעות הזמנת מדביר ובדומה להדברת תיקנים ומטרידים אחרים.

  חיסול התנאים שמהווים בית גידול למטרידים

  מכיוון שזבובים מתפתחים מרימות שחיות באיזורים רטובים ובתנאים בלתי היגייניים, ניתן למנוע התפתחות זו על ידי טיפול ישיר בבתי גידול אפשריים. כך לדוגמא ניתן לבצע טיפול מונע לחדר הפחים, על ידי יבושו מלחות ומים שנקווים בו, ואז נקיונו המלא בחומרי ניקוי סטנדרטיים. ניתן גם לבקש מהמדביר המקצועי לבצע הדברה בבית הגידול הפוטנציאלי וכך לחסל כל איום עתידי של התפתחות הזבובים. הדברת זבובים מקצועית תתחיל בהתחקות אחר בית גידול אפשרי סמוך, וטיפול במוקד הזה באמצעות ריסוס ואיבוק מתאים. מדביר מקצועי יוכל גם לסייע ביעוץ בהצבת מלכודות זבובים במיקומים אסטרטגים המועדפים על ידי הזבובים.

  הדברת זבובים – תרומה להיגיינה הכוללת של המגורים

  הדברת זבובים נועדה לחסל את מחזוריות ההתפתחות של הזבובים משלב הביצים ועד לשלב הזבוב הבוגר, פגיעה בכול אחת מהחוליות תסייע בהקטנת היקף המטרד, והדברה מדויקת אף תמנע את הישנותו לזמן ארוך. כשרוצים לחסל מכת זבובים יש להתאים את התנאים הכוללים השונים לכוונת ההדברה, מה שבתורו תורם לייצוב סביבה ביתית נקיה ובטיחותית יותר. כך גם ניתן לחסל מפגעי ריח לא טוב, רקבון שפוגע גם בתשתיות הבית, וגם למנוע זיהומים שונים שחורגים מבעיית הזבובים ומאיימים עלינו ועל השלווה ביתית שלנו. ניתן גם להזמין הדברת זבובים לסביבות חקלאיות, כמו איזורים לאיחסון דשן, רפתות וכדומה, וכך לתרום לשיפור תחושת העבודה ללא המטרד המזמזם והעיקש של הזבובים.

  לפרטים על הדברת זבובים ולייעוץ עם המומחים של עדן שירותי הדברה, חייגו עכשיו –
  1-700-700-826